
Original: $169.15
-65%$169.15
$59.20The Story
| Collection: | Pebble |
| Category: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished silver |
| Case length: | 34 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 30 mm |
| Case material: | stainless steel |
| Strap material: | nato |
| Strap color: | blue |
| Strap length: | 180 mm |
| Strap width: | 14 mm |
| Clasp: | pin buckle |
| Dial color: | blue |
| Dial Material: | sunray |
| Water proofness: | 3 ATM |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Collection: | Pebble |
| Category: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished silver |
| Case length: | 34 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 30 mm |
| Case material: | stainless steel |
| Strap material: | nato |
| Strap color: | blue |
| Strap length: | 180 mm |
| Strap width: | 14 mm |
| Clasp: | pin buckle |
| Dial color: | blue |
| Dial Material: | sunray |
| Water proofness: | 3 ATM |











